Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Reklamní LED panely

Vysoce kvalitní reklamní LED panely pro různé účely a využití. Reklamní LED panely s běžícím textem jsou dnes velmi moderním způsobem jak dostat úspěšnost a kvalitu reklamy na vyšší úroveň.

LED reklama se nyní dostává do popředí zájmu ve všech segmentech reklamy. Důvodem je zejména nízká spotřeba elektrické energie LED light oproti ostatním světelným zdrojům.

LED panely slouží k zobrazování barevného pohyblivého obrazu zejména v exteriérech a na velkou pozorovací vzdálenost. Své uplatnění najdou zejména v reklamě, při sportovních akcích, na koncertech a podobně.

Barevné LED displeje

Barevné LED panely slouží k zobrazení textu a jednoduché grafiky pomocí speciálních diod, které dokáží zobrazit 7 různých barev. Díky tomu mají tyto panely všestranné využití.

Grafické LED displeje

LED displeje slouží k zobrazování běžícího textu, grafiky (libovolný obrázek) a animace monochromatickým způsobem v jedné barvě dle vlastního výběru s rastrem 10 mm.

Barevné LED panely

Barevné LED panely ve většině nazývané také jako velkoplošné obrazovky jsou aktivní zařízení sloužící jako reklamní nebo informační prvek. Obrazovku tvoří světelné diody LED.

Interiérové LED panely

Tyto LED panely určené pro různé aplikace v interiérech jako jsou: vyvolávací systémy, hodiny, číselníky, ukazatele teploty a pod. Výhodou je flexibilita, jednoduché ovládání a výborné vlastnosti.

Nevíte jaký LED panel bude pro Vás nejvhodnější?

ambrošová2_crMé jméno je Michal Lipjansky právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 179 671, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu led@vyrobasvetelnereklamy.cz

Realizace: