Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

3D nápisy z polystyrenu a kompozitních materiálů

Vyrábíme 3D loga dvěma způsoby

Zpracování materiálu pomocí CNC frézy, kde je možné reklamu vyrobit prakticky z jakéhokoliv materiálu. Výhodou této metody je rychlost výroby, díky čemuž se výrazně snižují náklady na výrobu a tím i koncová cena pro klienta. Tato varianta je vhodná pro výrobu exteriérových reklam, kde jsou 3D nápisy umísťovány do větších výšek a neklade se takový důraz na detaily.

Druhou variantou je řezání teplem na naší automatické řezačce polystyrenu. Při tomto způsobu je možné vyrábět 3D nápisy výlučně z extrudovaného polystyrenu nebo jinak XPS. Výhodou oproti klasickému frézování je to, že při tepelném řezání nedochází k trhání materiálu působením rotace nástroje frézy. Díky tomu mají naše 3D nápisy dokonalou a hladkou hranu a proto je možné 3D nápis použít i jako interiérovou reklamu.

Proč 3D nápisy od nás?

Vyrobíme Vám 3D nápisy s nejvyšší precizností díky naší moderně vybavené výrobní hale. U nás máte garanci, že budete se svou reklamou spokojeni. Klademe velký důraz na kvalitu použitých materiálů a na přesnost jejich zpracování. Všechny 3D nápisy vyrábíme pomocí automatizovaných strojů, které garantují přesný řez s maximální odchylkou na úrovni setin milimetru. Ať si zvolíte jakýkoliv materiál, případně kombinaci více materiálů, v každém případě vyrobíme reklamu tak aby jednotlivé části přesně seděli s odchylkou která je pro lidské oko neviditelná.

Nevíte jaká reklama bude pro Vás vhodná?


Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Realizace: