Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Bannery

Technologie, se kterou pracujeme nám umožňuje tisknout na různé materiály a různé formáty. Proto pro nás není problém vyrobit jakýkoliv banner dle Vašich požadavků a představ.

Můžete nám bannery i namontovat?

Spolu s výrobou bannerové reklamy provádíme i její montáž. Bannery jsou aplikovány na určeném místě  našim týmem, který má v oblasti montáže reklamy bohaté zkušenosti. Pokud si dáte namontovat reklamu naší firmou, ušetříte drahocenný čas a ochráníte se od jakýchkoliv starostí, které jsou s tím spojené. Samozřejmě, pokud se jedná o bannerovou reklamu s menšími rozměry, existuje i varianta montáže ve Vaší vlastní režii. Bannery Vám připravíme tak, abyste si je mohli pohodlně namontovat sami. Bannery na okrajích zpevníme a aplikujeme kovová očka, přes které následně jen provlečete připravené lano a jednoduše upevníte na jakýkoliv povrch. Případně pokud se jedná o montáž na plot, nebo konstrukci, je možné bannery připevnit i stahovacími  plastovými páskami.

Kde je možné použít bannery jako účinnou formu reklamy?

Bannery je možné instalovat jak do exteriéru tak i do interiéru. Převážně se však používají jako exteriérová forma reklamy právě díky své vysoké odolnosti. Nejčastěji se montují na fasády budov jako velkoplošné reklamní stěny, lešení, ploty, rámové konstrukce a v neposlední řadě i do velkoformátových světelných boxů.

Nevíte jaká reklama bude pro Vás vhodná?Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle
+420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu
kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Co jsou reklamní bannery?

Bannery jsou PVC plachty se zvýšenou odolností vůči povětrnostním podmínkám. Jedná se o formu reklamy, při které je velmi příznivý poměr ceny a celkového vizuálního efektu. Obrovskou výhodou bannerové reklamy je fakt, že zákazník není nijak limitován velikostí. Díky materiálovému složení banneru je možné pomocí velkoplošné tiskárny vytisknout jednotlivé části na samostatné bannery a následně metodou svařování jednotlivé části spojit dohromady.

Jak aplikujeme grafiku na banner?

Grafický návrh je aplikován na zmíněný banner pomocí naší velkoformátové UV tiskárny, která Vám zaručí vynikající barevnou sytost, dlouhodobou trvanlivost grafiky a samozřejmě vynikající UV stabilitu. Díky kvalitnímu tisku Vám umíme zaručit trvanlivost exteriérové reklamy na období 3 – 5 let, což je ve srovnání s relativně nízkými cenovými náklady velmi dobrý poměr. Bannery umíme tisknout v různých rozměrech a tvarech.

Realizace: