Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Reklamní tabule, stěny a regály

Nesvětelné reklamní média především z kompozitních materiálů s vlastní grafikou a dlouhou trvanlivostí tisku

Reklamní tabule

Reklamní tabule jsou nesvětelné reklamní médium, při kterém je možnost výběru materiálového složení, libovolného tvaru a grafiky. Nejvhodnější typ materiálu jako základ pro reklamní tabule je tzv. ACP nebo Dibond. Jedná se o kompozitní materiál, který je z obou stran opláštěný vrstvou hliníku pro zajištění dlouhodobé trvanlivosti v jakýchkoliv podmínkách. Díky technickému vybavení naší výrobní haly dokážeme zmíněnou “desku” vyfrézovat do jakéhokoliv tvaru a vytisknout grafický návrh dle vaší představy. Pro zajištění dlouhodobé trvanlivosti tisku i v exteriérových podmínkách je možné reklamní tabuli ošetřit UV stabilním polymerickým laminem.

 

Jiné materiály

Samozřejmě je možné reklamní tabuli vyrobit i v levnějším provedení jako například PVC. Tyto materiály jsou vyráběny ve více tloušťkách. Standardně jsou to hodnoty: 3, 10, 20 a 30 mm.

 

Nevíte jaká reklama bude pro Vás vhodná?

Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu

kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Realizace: