Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Rychlý velkoformátový tisk za super ceny

Už 15 let na trhu společnost RAVAFOL poskytuje tiskové služby s profesionálním přístupem, super cenou a rychlým dodáním.

Co vše vytiskneme?

Billboardy, bigboardy, megaboardy, samolepky, fólie, papír, PVC plachty, síťoviny, backlight filmy, textílie, tapety, desky, kartony, plasty, fólie, plexisklo, alu-sendvič, plakáty, značení provozoven, fasádní banery, fasády, obchodní centra, woblery, reklamní brány, shelf stoppery, paletové ostrovy, regálová reklama, produktové stojany, velkoplošné obrazy, tapety, samolepky na potisk výkladů, reklamní systémy, expo stolky, rollup, POS, stojany.

Montáž velkoformátového tisku

Vzhledem na skutočnost, že naše spoločnost vyrábí kromě potisku i světelné reklamy, led panely, fasádní obklady a okenní fólie, disponujeme velkou montážní skupinou v České republice na Slovensku a proto při výrobě potisku dokážeme zabezpečiť kompletní zakázku na klíč.

Rachlost a doručení

RAVAFOL disponuje množství tiskové technologie a proto rychlost není žádný problém i vzhledem k 24 hodinovému provozu.
RAVAFOL doručuje potisk formou vlastní dopravy nebo kurýrní službou za zvýhodněné ceny.

Vždy se budeme snažit vyřešit zakázku ke spokojenosti zákazníků a nikdy neřekneme ne.

Chcete vědět cenu a rychlost dodání Vašeho potisku?

Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz, kam můžete zaslat Váš požadavek na Potisk s rozměrem a termínem dodání. Následně Vám zašleme nejlepší cenovou nabídku.

Realizace: