Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

3D písmo – světelné, 3D logo MINI / MIDI

Výroba 3D reklamy – 3D světelné písmo s různou materiálovou skladbou a tloušťkou provedení. Efektní kazetové písmo pro firemní loga a jiné světelné nápisy podle Vašich představ.

3D světelná reklama

Vyrobíme pro Vás jakýkoliv druh 3D reklamy, 3D světelné písmo, loga – vše dle Vašich požadavků.

Používáme všechny druhy materiálů (hliník, akryl, PVC …), které jsou zpracovány na profesionálním ohýbacím stroji.

Velikost tohoto systému je omezena do určitého rozměru, pak se přechází do backlitového způsobu výroby 3D písmen. 3D písmo je stále modernější způsob reklamy.

Nevíte jaká reklama bude pro Vás vhodná?

Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu
kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Elektroinstalace ve světelné reklamě

Nasvítíme Vaše firemní logo nejmodernější technologií pro dosažení nejlepšího výsledného efektu a optimální energetické úspory. Pro všechny naše reklamy, jako jsou světelné boxy MAXI / MIDI, 3D světelné písmo nebo loga a jiné světelné reklamy používáme primárně LED technologii. LED technologie daleko přesahuje možnosti klasických zářivek. Doporučujeme LED moduly RAVAFOL s životností 50 000 hodin, s minimální spotřebou energie a vysokou svítivostí až 2300 lumenů / m2. Pro srovnání 100W žárovka má svítivost 1200 lumenů / m2. Zde vidíme jaké výhody nám LED technologie nabízí.

3D reklama 

3D reklamasvětelné písmo nebo prostorová reklama, umožňuje trojrozměrně zviditelnit Vaši firmu jak v interiéru tak v exteriéru. Důležitost 3D reklamy se v porovnání s klasickými médii stále zvyšuje a stoupá i podíl 3D reklamy v celkových investicích do reklamy.

Světelná reklama nebo světelné 3D logo je vhodným prvkem, který podstatným dílem dotváří celkový image firmy. Právě pro svou důležitost a schopnost upoutat pozornost či ovlivnit celkový dojem, by žádný podnikatel neměl ignorovat sílu reklamy.

Existuje mnoho způsobů, kterými dokážeme zvýraznit text. V reklamě je nejpoužívanějším způsobem 3D efekt. Takové světelné písmo zvýrazní každou prodejnu či firmu.

Další reference: