Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Elektroinstalace ve světelné reklamě

Světelné zdroje používané ve světelné reklamě pro 3D nápisy nebo reklamní boxy z vlastní produkce společnosti RAVAFOL.

Světelné zdroje v reklamě

V našich reklamách najdete profesionální LED technologii vlastní produkce. Díky tomu Vám umíme zaručit požadovanou kvalitu a nejlepší vlastnosti pro každý druh reklamy z naší nabídky. To vše za nejlepší ceny. Je pro nás velmi důležité, aby naše reklamy svítily co nejlépe a nejdéle.

Napájecí zdroje

Každý zdroj v naší reklamě je od značkových výrobců. Do většiny reklam montujeme zdroje Mean Well, které patří ke špičce na trhu. Všechny nabízené zdroje jsou určeny pro práci se systémy na bázi LED diod. Konstrukce zdroje zajišťuje vysokou účinnost, stabilní výstupní napětí, nízkou hmotnost, malé rozměry a nehlučný provoz.

Kvalitní zdroj v kombinaci s našimi LED diodami vám zaručí, spolehlivost a spokojenost na mnoho let.

Ostatní elektro součástky

Ostatní elektro vybavení světelných reklam, jako je soumrakový spínač, transformátory pro LED diody, vysokonapěťové transformátory pro slim zářivky, tlumivky, kabeláž, blikače a ostatní položky, záleží pouze na vašich požadavcích.

Samozřejmostí jsou i přestavby ze zářivek, neonů resp. jiných méně úsporných technologií na technologii LED diody. Pokud máte starší světelnou reklamu a chcete snížit energetické náklady a zároveň prodloužit životnost reklamy, vyměníme Vaše zářivky nebo neony za moderní LED moduly vlastní výroby, díky čemuž získá Vaše firemní logo nejlepší světelný efekt a viditelnost.

Lineární a vysokonapěťové zářivky

Ve většině případů se tento druh jako světelný zdroj v reklamních boxech už nepoužívá. Úplně ho vytlačili LED světelné zdroje, které jsou plnohodnotnou náhradou, která nabízí mnoho dalších výhod. Proto zářivky používáme jen na výslovnou žádost zákazníka. Danou variantu již nedoporučujeme z důvodu častých servisních zásahů a tím navyšování ceny světelné reklamy.

Výběr referencí z oblasti elektroinstalace ve světelné reklamě: