Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Kompozitní reklama – signmaking – reklamní boxy, písmena, loga

Výroba 3D reklamy a nápisů, jinými slovy signmaking z kompozitních materiálů. Světelným zdrojem jsou vysoce kvalitní LED diody, reklamy je také možné kombinovat s LED panely.

Kompozitní materiály

Kompozitní reklama je vyrobena z kvalitních kompozitních materiálů ACP AL / PE / AL – tyto materiály se používají i pro obkládání budov. ACP se frézuje na CNC fréze a s použitím plexiskla je možné ve světelné reklamě vyrobit vysoce precizní světelné reklamy s použitím kdekoliv.

Jako světelný zdroj se používají LED diody s možností kombinace LED panelů. Chcete luxusní světelnou reklamu? Právě tento druh je pro Vás.

Elektroinstalace v naší reklamě

Elektroinstalaci světelné reklamy doporučujeme formou LED diod se životností 50 000 hodin a po odborné instalaci s minimální spotřebou energie a vysokou svítivostí 2300 lumenů / m2.

Pro srovnání 100W zářivka má svítivost 1200 lumenů / m2.

Záruka kvality a bohaté zkušenosti

Pokud se rozhodnete pro naši světelnou reklamu, rozhodnete se pro kvalitu a dlouhodobou záruku. Naše reklamy vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů a moderní technologií, která je velmi přesná.

Pokud se rozhodujete a nevíte jaká reklama je pro Vás výhodná, můžete využít naše zkušenosti a my pro Vás navrhneme nejvhodnější způsob reklamy. Můžete se inspirovat z našich referencí nebo pro Vás vytvoříme něco zcela nového.

Nevíte jaká reklama bude pro Vás vhodná?

Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu
kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

3D reklama

V současnosti, kdy se klade na efektivní reklamu obrovský důraz, je možnost zviditelnit Vaši firmu trojrozměrně obrovským plusem. Podíl 3D reklamy na celkových investicích do reklamy neustále roste.

Celkový image firmy je vhodné dotvořit právě kompozitní reklamou, či 3D logem.