Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Reklamní totemy

Reklamní totemy, backlit bannery a pylony s minimální spotřebou energie
a vysokou svítivostí. Možnost kombinace s LED panely na číselníky pro čerpací stanice.

Reklamní totemy – pylony

Reklamní totem od Ravafolu Vám vydrží skutečně dlouho díky kvalitním materiálům. Na backlight banner nebo plexi se aplikuje grafický vizuál reklamy, formou velkoformátového plnobarevného UV tisku 4 + 4, což přináší efekt sytých barev. Druhá forma je prostřednictvím speciálních translucentních fólií s širokým spektrem barev a zárukou 7 let.

Naše reklamní totemy se skládají z hliníkových částí a speciálních kompozitních ALU desek. V případě číselníků pro čerpací stanice je možná kombinace s LED panely.

 

 

Reklamní stojany pro použití v exteriéru

Je velmi důležité rozlišovat použití reklamy v interiéru a v exteriéru. Prezentace ve vnějším prostředí je často řešena “přivazováním” stojanů určených do interiéru, což nepřináší nijak vzhledný efekt.

My Vám nabízíme výběr z různých druhů konstrukcí, určených do exteriéru, které odolávají i těžkým povětrnostním podmínkám a jejich design odpovídá současným vysokým nárokům.

 

Světelné reklamní totemy, pylony, brány a mnoho jiného

Všude tam kde je potřeba upoutat pozornost potenciálního zákazníka mají místo reklamní pylony od společnosti RAVAFOL. Jsou vhodné pro umístění loga firmy, či informací pro zákazníky. Nabízíme Vám kvalitně nasvícené reklamní totemy a stojany nejrůznějších tvarů, barev, či kombinací.

Jsme zkušeným výrobcem reklamních stojanů, prezentačních bannerů, výstavních stěn, reklamních poutačů a mnohých dalších.

Nevíte jaká reklama bude pro Vás vhodná?

Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu
kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Reklamní stojany a jejich použití

Na různých prezentacích či výstavách je velmi důležité upoutat potenciálního zákazníka. Právě reklamní stojany jsou vhodným prostředkem. Netřeba však podcenit vhodnou povrchovou úpravu a kvalitní tisk. Poradíme Vám, aby byl Váš reklamní stojan dobře čitelný ať už v interiéru nebo v exteriéru.

Totemy pro čerpací stanice

V široké nabídce světelné a nesvětelné reklamy Vám nabízíme i totemy pro čerpací stanice. Taková forma reklamy je dobře pozorovatelná již z větší vzdálenosti. Velmi vhodná je kombinace totemu s LED panelem.

Další reference: