Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Světelné boxy, loga a písmo MAXI

Světelné boxy – velkoformátová světelná reklama z backlight bannerů – světelné boxy, či lightbox, 3D reklama, 3D nápisy nebo výroba 3D loga pro exponované reklamní plochy a totemy.

Co je reklamní lightbox a kde se používá

Světelné boxy jsou velkoformátový druh reklamy, kde je požadována záruka odolnosti vůči povětrnostním vlivům  v exteriérovém prostředí v MAXI provedení. Takovou formu světelné reklamy můžete vidět hlavně na reklamních světelných pylonech, maxi světelných reklamních plochách, na obchodních centrech, či reklamních stěnách nebo jako světelné loga, světelné nápisy. Stejně tak i na výškových budovách, kde je potřebná nejen již zmíněná povětrnostní stabilita, ale i dobrá viditelnost světelného loga.

Proč lightbox z baneru a ne z plexiskla?

Z dlouholetých zkušeností v reklamní branži Vás víme předem upozornit na jistá omezení výroby a poskytnutí dlouhodobé záruky při konkrétním typu reklamního boxu.

Materiál plexi na výrobu reklamního lightboxu v rozměru větším než 3000 mm je riziko. Při použití plexiskla hrozí nebezpečí, že při silném větru dojde k poškození boxu z důvodu nízké pružnosti tohoto materiálu – proto doporučujeme zvolit provedení boxu s bannerem namísto plexiskla. Plexi světelný box, není vždy nejvhodnější řešení a preferujeme ho spíše pro světelné výstrče a menší světelné boxy.

Jak a z čeho se vyrábí reklamní světelný box

Hlavní předností použitých materiálů v reklamě společnosti RAVAFOL je dlouhodobá trvanlivost.

Aby samotné světelné boxy vydržely požadované exteriérové podmínky, jsou vyráběny výhradně z hliníkových komponentů, speciálních reklamních dílců, zpracovávané přímým UV tiskem, kde se striktně dodržuje kvalita barevnosti provedení dané světelné reklamy. A to jak přes den, tak i večer po rozsvícení. Do útrob světelné reklamy se instaluje vlastní vývojová LED technologie, která je navržena a vyrobena společností RAVAFOL.

Konstrukční provedení světelného boxu je navrženo vlastním statikem a elektroinstalaci v lightboxech navrhují a instalují vyškolení elektrikáři. Samozřejmostí je také dodání revizní zprávy k dokladům.

Nevíte jaká reklama bude pro Vás vhodná?

Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu
kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Co svítí v reklamním světelném boxu?

Jak již bylo výše zmíněno, světelné boxy vyráběné naší společností, jsou vybaveny svou vlastní LED technologií, která je vyráběna ve vlastní režii firmy RAVAFOL. Důraz klademe i na napájení světelného zdroje transformátorem. Ravafol na to používá nejvyšší kvalitu od nejlepšího výrobce.

Na častou otázku proč raději nepoužít klasické lineární zářivky, které jsou přece levné, Vám přinášíme jednoduchou odpověď. Jsou relativně levné. Dnes je LED technologie na takové úrovni, že efektivně nahrazuje zastaralou verzi zářivek. Zatímco při starých lineárních zářivkách je nezbytný častý servisní zásah, LED technologie vám takto šetří čas i finance. Poruchy LED modulu, nebo transformátoru jsou při kvalitní LED technologii jako je ta naše velmi ojedinělé.

Další reference