Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Světelné boxy MIDI

Výroba světelné reklamy menších rozměrů – plexisklové světelné boxy, světelné výstrče, menu boxy, informační tabule, světelné tabule nebo malé totemy, které přinášejí příznivou koncovou cenu reklamy.

Kdy je vhodnější plexi reklamní lightbox

Plexi světelné boxy (MIDI-plexi světelné reklamní boxy) jsou upřednostňovány hlavně pro nízkou cenu a rychlou výrobu.

Ačkoliv se jedná o  klasickou formu reklamy, při tvořivější představě umíme navrhnou a vyrobit  i 3D logo či 3D nápis.

Další využití jsou informační tabule nebo menu boardy. Takový druh světelné reklamy můžete pozorovat zejména na menších obchodech a prodejnách, například i ve formě světelných výstrčí.

 

Nevíte jaká reklama bude pro Vás vhodná?

Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu
kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Chcete něco víc?

Naše dlouholeté zkušenosti vkládáme přímo do Vaší reklamy …

Co svítí v reklamním plexi světelném boxu

Předností naší firmy je, že v reklamním světelném boxu (světelné tabuli) používá společnost RAVAFOL výhradně vlastní LED technologii, kterou si vyrábí ve vlastní režii. Napájení světelného zdroje transformátorem hraje důležitou roli. Proto používáme pro naše světelné boxy MIDI nejvyšší kvalitu od nejlepšího výrobce.

Mnozí se ptají, proč nahrazovat klasické zářivky a neonové trubice dražšími LED svítidly. Odpověď je následující. I když je možno prvotní investice vyšší, při LED technologii není nutný tak častý servisní zásah jako je tomu u klasických zářivkách.

To vám vrátí Vaši počáteční investici. Navíc při kvalitní LED technologii, jakou je ta naše, je poruchovost LED modulu nebo transformátoru nepravděpodobná.

Jak a z čeho se vyrábí reklamní plexi světelný box

Kvalita a dlouhodobá trvanlivost jsou při výběru materiálů naší prioritou.

Samotné plexi světelné boxy MIDI jsou vyráběny výhradně z hliníkových komponentů, akrylátů a speciálních reklamních komponentů.

Striktně dodržujeme kvalitní barevnost našich reklam jak přes den, tak i v noci. Dovnitř každé světelné reklamy vkládáme vlastní LED technologii, která je dílem naší společnosti.
Konstrukce světelného boxu je navržena naším vlastním statikem, materiálové komponenty jsou vyrobeny u prvovýrobce a elektroinstalace v lightbox je instalována vyškolenými elektrikáři. Samozřejmostí je dodání revizní zprávy k dokladům.

Další reference: