Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Světelné reklamní výstrče nejrůznějších tvarů a podob

Světelné reklamní výstrče jsou nepostradatelnou součástí reklamního brandingu. Světelné reklamy jako poutače na obchody nebo provozovny viditelné již z dálky.

Výstrč jako světelná i nesvětelná reklama

Světelné výstrče jsou dnes nepostradatelná reklama pro každou provozovnu, která chce být více viditelná z pohledu zákazníka jedoucího kolem. Způsob provedení je pouze na Vaší představě, kterou dokážeme zrealizovat.

Světelné výstrče můžeme vyrobit jako kompozitní kazetu s vystouplým 3D písmem z akrylátu nebo z hliníkového profilu, který lze tvarovat do různých podob. Nekonečné množství podob světelné reklamy doplňuje podoba ve formě backlightového banneru.

 

Elektroinstalace v naší reklamě

Elektroinstalaci světelné reklamy doporučujeme formu LED diod s životností 50 000 hodin. Po odborné instalaci dosahuje minimální spotřebu energie a vysokou svítivostí až 2300 lumenů / m2. Pro srovnání 100W žárovka má svítivost 1200 lumenů / m2.

Záruka kvality a bohaté zkušenosti

Pokud se rozhodnete pro naši světelnou reklamu, rozhodnete se pro kvalitu a dlouhodobou záruku. Naše reklamy vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů a technologií, která je velmi přesná.

Pokud se rozhodujete a nevíte jaká reklama je pro Vás nejlepší, můžete využít naše zkušenosti a my pro Vás navrhneme nejvhodnější způsob realizace reklamy. Můžete se inspirovat z našich referencí nebo pro Vás vymyslíme něco zcela nového.

Využití reklamních výstrčí

Reklamní výstrč je vhodná pro označení místa na kterém se nachází například Vaše prodejna, provozovna nebo jiné místo které má Váš zákazník snadno najít. Je to reklamní panel, který se umísťuje kolmo na zeď. Úkolem reklamní výstrče je přilákat zákazníky již od cesty nebo chodníku. Světelné výstrče jsou v noci nepřehlédnutelné.

Vyrábíme různé varianty světelných výstrčí: jednostranné, oboustranné, s vystouplým 3D textem. Speciální kategorií jsou LED panely.

Nevíte jaká reklama bude pro Vás vhodná?

Mé jméno je Peter Lalo a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 186 629, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Naše realizace světelných a nesvětelných reklamních výstrčí: