Zavolejte nám: +420 702 186 629 / Napište nám: kalkulace@vyrobasvetelnereklamy.cz

Servis a údržba světelných reklam

Nezbytností dlouhodobě efektivní reklamy je i servis a údržba. RAVAFOL nabízí i služby tohoto druhu.

Repasování starých reklam

Ne vždy znamená, že stará reklama je špatná reklama. Někdy postačí reklamu jen vyčistit nebo vyměnit banner a Vaše propagace může vypadat jako nová.

 

LED technologie

Množství reklamních boxů stále funguje na principu lineárních zářivek, známých také jako lineární trubice. Takové podsvícení reklam je však dnes velmi neefektivní a energeticky náročné. RAVAFOL používá jako světelný zdroj výhradně LED diody vlastní produkce.

Pokud máte starší reklamu, chcete prodloužit její životnost a zároveň snížit energetické náklady, vyměníme Vám staré zářivky za LED moduly naší vlastní výroby. Tento servisní zásah Vám také přinese ten nejvyšší možný světelný efekt pro Vaši reklamu.

Napájecí zdroje

Zdroje v reklamách, které vyrábíme jsou výhradně od kvalitních výrobců, převážně Mean Well, což je špička na trhu. Všechny zdroje jsou určeny pro reklamy na principu LED diod. Konstrukce zdroje zaručuje vysokou účinnost a stabilní výstupní napětí spolu s nízkou hmotností a tichým provozem.

Vysoce kvalitní zdroje v kombinaci a s naší LED technologií Vám zaručují spolehlivou a efektivní reklamu na mnoho let.

 

Čištění světelné reklamy

Je běžné, že se  reklamy blízko silnic a na rušných místech rychle zašpiní. My se o Vaše reklamy postaráme. Vyčistíme je a zkontrolujeme jejich funkčnost. Váš reklamní box či jiná forma propagace tak může být opět jako nová.

Nevíte jaká reklama bude pro vás vhodná?

Mé jméno je Michal Lipjansky a právě pro takové situace jsem k dispozici na telefonním čísle +420 702 179 671, kde Vám poradím okamžitě. Samozřejmě můžete využít i elektronickou poštu lipjansky@vyrobasvetelnereklamy.cz